پوستر کارگاه نرم افزارهای شبیه ساز ریخته گری

آشنایی با نرم‌افزار شبیه سازی ریخته گری

نرم افزارهای SolidWorks و CATIA و ProCast

رایگان!

26 دی، ساعت 13 الی 17

ابتدا مقدمه ای در خصوص روش های تولید قطعات صنعتی و کاربرد نرم افزارهای طراحی در تولید گفته می شود.

سپس محیط های اصلی و اصول کار با نرم افزار CATIA معرفی می شود. فراگیران می توانند با استفاده از فرمان های مختلف نرم افزار  CATIA به ترسیم هندسه های مختلف بپردازند.سپس به آموزش ترسیم قطعات نیمه صنعتی و قطعات دو بعدی و سه بعدی خواهیم پرداخت.

همچنین مباحث تکنولوژی تولید ، محاسبات قطعات ریخته گری و محیط های مختلف نرم افزار ProCast از جمله Mesh Cast ، Pre Cast ، Data Cast ، Pro Cast و View Cast معرفی خواهند شد. علاوه بر این ها محیط های اصلی و اصول کار با نرم افزار Solid Work معرفی می شود و فراگیران می توانند با استفاده از فرمان های مختلف نرم افزار Solid Work به ترسیم هندسه های مختلف بپردازند و قطعات دو بعدی و سه بعدی را ترسیم کنند ونقشه های صنعتی را بخوانند و یا آن ها را ترسیم کنند.

سرفصل‌های کارگاه آموزشی:

  • آشنایی مقدماتی با نرم افزار  CATIAو Solid Work  و ProCast
  • طراحی و ویرایش مدل های دو بعدی درمحیط Sketch
  • تبدیل و ویرایش طرح دو بعدی به مدل سه بعدی در محیط part design ، Feature
  • آموزش محیط Assembly
  • آموزش و آشنایی با محیط Drawing
  • طراحی و محاسبات سیستم راهگاهی در قطعات ریخته گری
  • آشنایی با محیط Mesh Cast ، Pre Cast ، Data Cast
  • شبیه سازی قطعات ریخته گری در قالب ماسه ای و قالب فلزی
کارگاه آموزشی نرم افزارهای شبیه ساز ریخته گری
تصویر زن

ندا کلانتر رشیدی

تصویر مرد

عرفان احمدپور شریفی

سوالات متداول

تمامی دوره‌هایی که توسط مرکز آموزش‌های آزاد تخصصی و مهارتی دانشگاه صنعتی شیراز برگزار می‌شوند، علاوه بر پروسه تایید مدرس، می‌بایست سرفصل‌های معتبر، به‌روز و مرتبط داشته باشند؛ در غیر این‌صورت تایید دوره با مشکل مواجه خواهد شد.

پس از مطالعه کامل توضیحات دوره، با کلیک بر روی لینک ثبت نام در بالای همین بخش، شما به صفحه ثبت نام دوره‌ی مورد نظر هدایت خواهید شد. پس از تکمیل دقیق اطلاعات خواسته شده، نسبت به تایید و ثبت اطلاعات اقدام نمایید. در صورتی که دوره مورد نظر شامل هزینه بود، به صفحه درگاه پرداخت هدایت خواهید شد و پس از تایید پرداخت، ثبت نام شما قطعی شده و کد پیگیری به شما داده می‌شود.

بله! به تمام شرکت کنندگان دوره‌های مرکز آموزش آزاد تخصصی و مهارتی دانشگاه صنعتی شیراز، در صورت تایید مدرس دوره، گواهینامه معتبر با آرم و مهر مرکز به فراگیران ارائه خواهد شد.

در صورتی که نکته‌ی مبهمی در مورد این دوره برای شما وجود دارد، می‌توانید با شماره تماس مرکز (37353101-071) تماس گرفته و یا از صفحه تماس با مرکز، راه‌های دیگر را امتحان کنید!