مدرس دوره

مهدی عنبری‌زاده

سرمایه‌گذاری

از 300 هزار تومان

شروع دوره

از 11 شهریور

دوره آموزش تخصصی نرم‌افزار ETAP

یکی از بزرگ‌ترین، بهترین و پیشرو‌ترین نرم‌افزارهای مدلینگ سیستم، طراحی، آنالیز، بهینه‌سازی، بهره‌برداری، کنترل و اتوماسیون سیستم‌های قدرت و صنعت

سرفصل‌های دوره:
 • طراحی شبکه
 • تحلیل پخش بار متعادل و نامتعادل
 • آنالیز اتصال کوتاه
 • تحلیل Transformer Sizing (انتخاب ترانس مناسب)
 • تحلیل Circuit Breaker Sizing (انتخاب کلید)
 • تحلیل Cable Sizing (انتخاب مناسب کابل)
 • تحلیل Arc Flash
 • تحلیل راه‌اندازی موتور
 • آنالیز هارمونیکی سیستم قدرت
 • طراحی سیستم زمین
 • خازن‌گذاری بهینه
 • به همراه تمرین‌های عملی

مدرس: مهدی عنبری‌زاده (دانشجوی ارشد دانشگاه صنعتی شیراز)

طول دوره: 20 ساعت طی 5 هفته (روزهای سه‌شنبه، چهارشنبه و پنج‌شنبه)

سوالات متداول

تمامی دوره‌هایی که توسط مرکز آموزش‌های آزاد تخصصی و مهارتی دانشگاه صنعتی شیراز برگزار می‌شوند، علاوه بر پروسه تایید مدرس، می‌بایست سرفصل‌های معتبر، به‌روز و مرتبط داشته باشند؛ در غیر این‌صورت تایید دوره با مشکل مواجه خواهد شد.

پس از مطالعه کامل توضیحات دوره، با کلیک بر روی لینک ثبت نام در بالای همین بخش، شما به صفحه ثبت نام دوره‌ی مورد نظر هدایت خواهید شد. پس از تکمیل دقیق اطلاعات خواسته شده، نسبت به تایید و ثبت اطلاعات اقدام نمایید. در صورتی که دوره مورد نظر شامل هزینه بود، به صفحه درگاه پرداخت هدایت خواهید شد و پس از تایید پرداخت، ثبت نام شما قطعی شده و کد پیگیری به شما داده می‌شود.

بله! به تمام شرکت کنندگان دوره‌های مرکز آموزش آزاد تخصصی و مهارتی دانشگاه صنعتی شیراز، در صورت تایید مدرس دوره، گواهینامه معتبر با آرم و مهر مرکز به فراگیران ارائه خواهد شد.

قبل از شروع شدن وبینار، به شما یک لینک داده می‌شود که با باز کردن آن، می‌توانید وارد وبینار شده و به بحث‌های صورت گرفته گوش فرادهید. وبینار روی تمام سیستم‌ها (از جمله موبایل‌ها و لپ‌تاپ‌ها) به راحتی اجرا می‌شود.

برای مشاهده راهنمای شرکت در وبینار و دانلود نرم افزارهای مورد نیاز به این صفحه مراجعه کنید!

چه سرعت اینترنتی برای حضور در کلاس لازم است؟

برای مشاهده بدون مشکل وبینار، حداقل سرعت اینترنت 256 کیلوبایت بر ثانیه واقعی و یا اینترنت با نرخ دانلود 25 کیلوبیت بر ثانیه توصیه می شود. اما در صورتی که در زمان برگزاری وبینار اینترنت شما با اختلال مواجه شد، در محیط نرم افزار وبینار امکان متوقف کردن تصویر به اشتراک گذاری شده توسط سخنران فراهم می‌باشد و این امکان موجب می‌شود به راحتی بتوانید صدای سخنران را بدون هیچگونه مشکل حتی با سرعت‌های پایین‌تر داشته باشید.

در صورتی که نکته‌ی مبهمی در مورد این دوره برای شما وجود دارد، می‌توانید با شماره تماس مرکز (37353101-071) تماس گرفته و یا از صفحه تماس با مرکز، راه‌های دیگر را امتحان کنید!

چند دوره اخیر و پیشنهادی مرکز:
برگزار شده
20 ساعت آموزش حرفه‌ای
ظرفیت: 15 نفر
آنلاین (وبیناری)
گواهینامه پایان دوره: دارد

ویژه دانشجویان صنعتی (30٪ تخفیف)

ویژه کلیه دانشجویان کشور (15٪ تخفیف)

آدرس مرکز:
تلفن تماس مرکز:

مرکز آموزش‌های آزاد، تخصصی و مجازی دانشگاه صنعتی شیراز، به عنوان یکی از بخش‌های اصلی این دانشگاه در زمینه مهارت افزایی و حرفه آموزی دانشجویان و فراگیران آزاد فعالیت دارد. این مرکز با بهره‌گیری از مدرسان با تجربه در زمینه‌های تخصصی یا عمومی با تکیه بر تجربیات متخصصین در فضای آکادمیک دانشگاهی و …