مدرس دوره

دکتر ساناز سالم

سرمایه‌گذاری

۲.۵ میلیون تومان

شروع دوره

پاییز و زمستان ۱۴۰۱

سرفصل‌ها و مباحث دوره:

 1. بررسی ساختار درونی FPGA از قبیل CLB, IOB, DCM, BRAM, Slice, LUT
 2. بررسی دیتاشیت Spartan-EDlite
 3. آشنایی با طراحی در محیط شماتیک ISE‌ و شبیه‌سازی مدارات
 4. آشنایی با نرم‌افزار ModelSim و ISE
 5. زبان توصیفی Verilog
 6. توصیف Verilog مدارات ترکیبی از قبلی Decoder, MUX, Encoder, DeMUX, LUT
 7. توصیف سخت‌افزاری مدارات ترتیبی از قبیل انواع لچ‌ها و فیلپ‌فلاپ‌ها، رجیستره، شمارنده‌ها، SRAM و …
 8. Procedural Condition Assigment, If-Else, Case Statement, For Loop
 9. ایجاد فایل UCF – تنظیم سیگنال ساعت در محیط شبیه‌ساز – ایجاد سیگنال ساعت در Test Bench
 10. طراحی به کمک FSM
 11. Core Generation
 12. ایجاد محدودیت‌های زمانی
 13. Translate, map, Place & Route
 14. تعیین محل پین‌های ورودی و خروجی با کمک FPGA Editor Plan Ahead
 15. iMpact Configuration – برنامه‌ریزی حافظه FPGA
 16. طراحی و پیاده‌سازی مدارات RTP

شهریه: ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

۴۰ ساعت آموزش حضوری همراه با گواهی پایان دوره از مرکز

مدرس و مسئول برگزاری این دوره، خانم دکتر سالم است. فراگیران محترم درصورت داشتن سوال در مورد این دوره می‌توانند با شماره تلفن مرکز (37353101) بگیرند.

سوالات متداول

تمامی دوره‌هایی که توسط مرکز آموزش‌های آزاد تخصصی و مهارتی دانشگاه صنعتی شیراز برگزار می‌شوند، علاوه بر پروسه تایید مدرس، می‌بایست سرفصل‌های معتبر، به‌روز و مرتبط داشته باشند؛ در غیر این‌صورت تایید دوره با مشکل مواجه خواهد شد.

پس از مطالعه کامل توضیحات دوره، با کلیک بر روی لینک ثبت نام در بالای همین بخش، شما به صفحه ثبت نام دوره‌ی مورد نظر هدایت خواهید شد. پس از تکمیل دقیق اطلاعات خواسته شده، نسبت به تایید و ثبت اطلاعات اقدام نمایید. در صورتی که دوره مورد نظر شامل هزینه بود، به صفحه درگاه پرداخت هدایت خواهید شد و پس از تایید پرداخت، ثبت نام شما قطعی شده و کد پیگیری به شما داده می‌شود.

بله! به تمام شرکت کنندگان دوره‌های مرکز آموزش آزاد تخصصی و مهارتی دانشگاه صنعتی شیراز، در صورت تایید مدرس دوره، گواهینامه معتبر با آرم و مهر مرکز به فراگیران ارائه خواهد شد.

قبل از شروع شدن وبینار، به شما یک لینک داده می‌شود که با باز کردن آن، می‌توانید وارد وبینار شده و به بحث‌های صورت گرفته گوش فرادهید. وبینار روی تمام سیستم‌ها (از جمله موبایل‌ها و لپ‌تاپ‌ها) به راحتی اجرا می‌شود.

برای مشاهده راهنمای شرکت در وبینار و دانلود نرم افزارهای مورد نیاز به این صفحه مراجعه کنید!

چه سرعت اینترنتی برای حضور در کلاس لازم است؟

برای مشاهده بدون مشکل وبینار، حداقل سرعت اینترنت 256 کیلوبایت بر ثانیه واقعی و یا اینترنت با نرخ دانلود 25 کیلوبیت بر ثانیه توصیه می شود. اما در صورتی که در زمان برگزاری وبینار اینترنت شما با اختلال مواجه شد، در محیط نرم افزار وبینار امکان متوقف کردن تصویر به اشتراک گذاری شده توسط سخنران فراهم می‌باشد و این امکان موجب می‌شود به راحتی بتوانید صدای سخنران را بدون هیچگونه مشکل حتی با سرعت‌های پایین‌تر داشته باشید.

در صورتی که نکته‌ی مبهمی در مورد این دوره برای شما وجود دارد، می‌توانید با شماره تماس مرکز (37353101-071) تماس گرفته و یا از صفحه تماس با مرکز، راه‌های دیگر را امتحان کنید!

چند دوره اخیر و پیشنهادی مرکز:
در حال ثبت نام
40 ساعت آموزش حرفه‌ای
حضوری
گواهینامه پایان دوره: دارد
آدرس مرکز:
تلفن تماس مرکز:

مرکز آموزش‌های آزاد، تخصصی و مجازی دانشگاه صنعتی شیراز، به عنوان یکی از بخش‌های اصلی این دانشگاه در زمینه مهارت افزایی و حرفه آموزی دانشجویان و فراگیران آزاد فعالیت دارد. این مرکز با بهره‌گیری از مدرسان با تجربه در زمینه‌های تخصصی یا عمومی با تکیه بر تجربیات متخصصین در فضای آکادمیک دانشگاهی و …