درحال‌حاضر دوره‌ای تحت عنوان کهاد در مرکز برگزار نمی‌شود. دوره‌های جدید و متناسب با نیاز بازار کار در سایت اصلی قرار می‌گیرند.
می‌توانید جهت مشاهده دوره‌های درحال ثبت‌نام و یا تماس با کارشناس مربوطه به صفحه اصلی (https://otc.sutech.ac.ir) مراجعه نمایید.
مهارت‌افزایی و ارتقای توان اشتغال‌پذیری در کهاد

هدف این دوره‌ها ایجاد بستری برای درک بهتر دانشجویان از جنبه‌های مختلف رشته‌های دیگر و آشنایی با تخصص‌هایی است که بعد از اتمام تحصیلات دانشگاهی می‌توانند پی بگیرند؛ همچنین دانشجویان در این دوره‌ها با انجام پروژه‌های مشترک تحقیقاتی و عملی با جنبه های گوناگون مهارتی و تجربه کار تیمی با افرادی از سایر رشته‌ها آشنا می‌گردند.

(اطلاعیه: با عنایت به نظر معاون محترم آموزش دانشگاه، از این پس، دوره‌های مهارت‌آموزی کهاد در فرآیندی جدا از فرآیندهای آموزشی و زیر نظر مرکز آموزش‌های آزاد انجام می‌شود. به این معنی که شرکت در این دوره‌ها خارج از سیستم گلستان بوده و هیچ ارتباطی با روندهای آموزشی، اخذ ترم، واحدهای درسی و امور دانش‌آموختگی نخواهد داشت.)

مهارت آموزی

بر اساس نیازهای بازار کار مهارت‌های کاربردی را بیاموزید!

حضوری

تمام دوره‌ها به‌جهت افزایش مهارت و همکاری گروهی

مدرسان حرفه‌ای

توسط مدرسانی که نیاز صنعت را می‌دانند

گواهینامه معتبر

مرکز آموزش‌های آزاد، تخصصی و مجازی دانشگاه صنعتی

چگونگی ثبت‌نام در دوره‌ها

پس از بررسی دوره‌ها و سرفصل‌ها در این صفحه، با کلیک روی دکمه زیر وارد فرم ثبت‌نام شده و اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید.

پس از ثبت و تأیید صحت اطلاعات، به درگاه بانکی جهت واریز پیش‌پرداخت دوره (مبلغ 300 هزار تومان) منتقل خواهید شد. پس از برگشت از درگاه بانکی، پیام موفقیت‌آمیز بودن ثبت‌نام و شماره پرونده‌ی ثبت‌نامی به شما نمایش داده خواهد شد. شماره پرونده را جهت پیگیری‌های احتمالی نزد خود نگه دارید.

تا پایان مهلت ثبت‌نام:
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
مهلت ثبت‌نام در دوره‌ها به پایان رسیده است.

دوره‌های در حال ثبت‌نام

برنامه‌نویسی پایتون (python)

لوگوی پایتون

زبان پایتون به عنوان یک زبان برنامه‌نویسی ساده، پر کاربرد و محبوب در دنیا شناخته می‌شود. برخی این زبان را یک زبان «همه منظوره» می دانند که در حوزه‌های مختلف حرفی برای گفتن دارد.

در این دوره، علاوه بر یادگیری زبان پایتون (تقریباً تا سطح متوسط) با چند ماژول مختلف کار می‌کنیم. همچنین با تمرین‌های هدفمند، مهارت حل مسئله برنامه‌نویسی خود را تقویت می‌کنیم تا در مواجهه با چالش‌های مختلف، راحت‌تر کدنویسی کنیم.

سؤالات متداول و راهنما

هدف این دوره‌ها ایجاد بستری برای درک بهتر دانشجویان از بازار کار و نیازهای صنایع و آشنایی با تخصص‌هایی است که بعد از اتمام تحصیلات دانشگاهی می‌توانند پی بگیرند؛ همچنین دانشجویان در این دوره‌ها با انجام پروژه‌های مشترک تحقیقاتی و عملی با جنبه های گوناگون مهارتی و تجربه کار تیمی با افرادی از سایر رشته‌ها آشنا می‌گردند.

سرفصل دوره‌ها متناسب با نیاز بازار کار بوده و مورد تأیید مرکز آموزش‌های آزاد تخصصی و مهارتی دانشگاه صنعتی شیراز است.

شما می‌توانید سرفصل‌ها و رزومه اساتید هر درس را در همین صفحه (باکس‌های معرفی هر دوره) بررسی نمایید.

مرکز آموزش‌های آزاد تخصصی و مهارتی دانشگاه صنعتی شیراز، شرایطی را برای حمایت از دانشجویان فعلی دانشگاه صنعتی شیراز برای شرکت در این دوره‌ها در نظر گرفته است. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به مرکز آموزش‌های آزاد دانشگاه (نزدیک درب خیابان شهید کلانتری) و آقای مهندس شیرالی مراجعه نمایید.

جهت تماس با مسئولین برگزاری این دوره‌ها می‌توانید با شماره 09170081082 تماس بگیرید. اگر مشکلی در روند ثبت‌نام (ثبت نهایی فرم پیش‌ثبت‌نام) دارید، می‌توانید با مرکز آموزش‌های آزاد دانشگاه صنعتی به شماره 37353101-071 (فقط ساعت ۹ الی ۱۲) تماس حاص نمایید.

آدرس مرکز:
تلفن تماس مرکز:

مرکز آموزش‌های آزاد، تخصصی و مجازی دانشگاه صنعتی شیراز، به عنوان یکی از بخش‌های اصلی این دانشگاه در زمینه مهارت افزایی و حرفه آموزی دانشجویان و فراگیران آزاد فعالیت دارد. این مرکز با بهره‌گیری از مدرسان با تجربه در زمینه‌های تخصصی یا عمومی با تکیه بر تجربیات متخصصین در فضای آکادمیک دانشگاهی و …