دوره‌های مهارتی متناسب با نیاز بازار کار

با همکاری شرکت طیف پردازش نوآوران آکو

مهارت‌افزایی و ارتقای توان اشتغال‌پذیری در کهاد

هدف این دوره‌ها ایجاد بستری برای درک بهتر دانشجویان از جنبه‌های مختلف رشته‌های دیگر و آشنایی با تخصص‌هایی است که بعد از اتمام تحصیلات دانشگاهی می‌توانند پی بگیرند؛ همچنین دانشجویان در این دوره‌ها با انجام پروژه‌های مشترک تحقیقاتی و عملی با جنبه های گوناگون مهارتی و تجربه کار تیمی با افرادی از سایر رشته‌ها آشنا می‌گردند.

(اطلاعیه: با عنایت به نظر معاون محترم آموزش دانشگاه، از این پس، دوره‌های مهارت‌آموزی کهاد در فرآیندی جدا از فرآیندهای آموزشی و زیر نظر مرکز آموزش‌های آزاد انجام می‌شود. به این معنی که شرکت در این دوره‌ها خارج از سیستم گلستان بوده و هیچ ارتباطی با روندهای آموزشی، اخذ ترم، واحدهای درسی و امور دانش‌آموختگی نخواهد داشت.)

تمام دوره‌ها از هفتهٔ اول اردیبهشت 1403 آغاز خواهند شد. روز برگزاری هر دوره، با هماهنگی دانش‌پذیران (معمولاً روزهای تعطیل نظیر چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه) مشخص می‌شود.
پس از پایان مهلت ثبت‌نام و انجام هماهنگی‌ها، ساعت برگزاری و مکان دقیق هر کلاس در همین صفحه و در باکس مربوط به هر دوره قرار خواهد گرفت.

مهارت آموزی

بر اساس نیازهای بازار کار مهارت‌های کاربردی را بیاموزید!

حضوری

تمام دوره‌ها به‌جهت افزایش مهارت و همکاری گروهی

مدرسان حرفه‌ای

توسط مدرسانی که نیاز صنعت را می‌دانند

گواهینامه معتبر

مرکز آموزش آزاد دانشگاه صنعتی و شرکت طپناکو

چگونگی ثبت‌نام در دوره‌ها

پس از بررسی دوره‌ها و سرفصل‌ها در این صفحه، با کلیک روی دکمه زیر وارد فرم ثبت‌نام شده و اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید.

پس از ثبت و تأیید صحت اطلاعات، به درگاه بانکی جهت واریز پیش‌پرداخت دوره (مبلغ 300 هزار تومان) منتقل خواهید شد. پس از برگشت از درگاه بانکی، پیام موفقیت‌آمیز بودن ثبت‌نام و شماره پرونده‌ی ثبت‌نامی به شما نمایش داده خواهد شد. شماره پرونده را جهت پیگیری‌های احتمالی نزد خود نگه دارید.

تا پایان مهلت ثبت‌نام:
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
مهلت ثبت‌نام در دوره‌ها به پایان رسیده است.

دوره‌های در حال ثبت‌نام

FPGA

دوره آموزش FPGA

ARM STM32

دوره آموزش ARM STM32

Solid Works

دوره آموزش SolidWorks

Matlab مقدماتی

دوره آموزش Matlab

Matlab پیشرفته

دوره آموزش Matlab

برنامه‌نویسی پایتون (python)

لوگوی پایتون

زبان پایتون به عنوان یک زبان برنامه‌نویسی ساده، پر کاربرد و محبوب در دنیا شناخته می‌شود. برخی این زبان را یک زبان «همه منظوره» می دانند که در حوزه‌های مختلف حرفی برای گفتن دارد.

در این دوره، علاوه بر یادگیری زبان پایتون (تقریباً تا سطح متوسط) با چند ماژول مختلف کار می‌کنیم. همچنین با تمرین‌های هدفمند، مهارت حل مسئله برنامه‌نویسی خود را تقویت می‌کنیم تا در مواجهه با چالش‌های مختلف، راحت‌تر کدنویسی کنیم.

یادگیری عمیق با پایتون برای تشخیص و پیگیری اشیاء

لوگوی پایتون

LabView مقدماتی

دوره آموزش LabView

LabView پیشرفته

دوره آموزش LabView

Abaqus

دوره آموزشی Abaqus

فتوشاپ مقدماتی کاربردی

دوره فتوشاپ شیراز

PLC زیمنس سری S7

در گذشته به منظور کنترل پروسه های صنعتی و تولیدی از سیستم های کنترل رله ای استفاده می شد اما مصرف بالای انرژی و عیب یابی و تعمیرات طاقت فرسای این سیستم ها از جمله دلایلی بود که تولید کنندگان و پژوهشگران صنعت کنترل را به فکر جایگزین مناسبی برای این سیستم ها انداخت. (PLC (Programmable logic controller در واقع یک کامپیوتر دیجیتال صنعتی است که برای کار در شرایط سخت، طراحی و ساخته شده است و یکی از جایگزین های مناسب سیستم های کنترل رله ای است.

Altium Desginer

دوره آموزش Altium Designer

برنامه‌نویسی زبان C

دوره آموزش برنامه‌نویسی C

AutoCAD

دوره آموزش AutoCAD

Catia

دوره آموزش CATIA

سؤالات متداول و راهنما

هدف این دوره‌ها ایجاد بستری برای درک بهتر دانشجویان از بازار کار و نیازهای صنایع و آشنایی با تخصص‌هایی است که بعد از اتمام تحصیلات دانشگاهی می‌توانند پی بگیرند؛ همچنین دانشجویان در این دوره‌ها با انجام پروژه‌های مشترک تحقیقاتی و عملی با جنبه های گوناگون مهارتی و تجربه کار تیمی با افرادی از سایر رشته‌ها آشنا می‌گردند.

دوره‌ها و مدرسین توسط شرکت طیف پردازش نوآوران آکو (طپنآکو) پیشنهاد و ارائه شده است. سرفصل دوره‌ها متناسب با نیاز بازار کار بوده و مورد تأیید مشترک شرکت طپنآکو و مرکز آموزش‌های آزاد تخصصی و مهارتی دانشگاه صنعتی شیراز است.

شما می‌توانید سرفصل‌ها و رزومه اساتید هر درس را در همین صفحه (باکس‌های معرفی هر دوره) بررسی نمایید.

مرکز آموزش‌های آزاد تخصصی و مهارتی دانشگاه صنعتی شیراز، شرایطی را برای حمایت از دانشجویان فعلی دانشگاه صنعتی شیراز برای شرکت در این دوره‌ها در نظر گرفته است. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به مرکز آموزش‌های آزاد دانشگاه (نزدیک درب خیابان شهید کلانتری) و آقای مهندس شیرالی مراجعه نمایید.

در هر دوره، حداکثر ۵ نفر می‌توانند از تسهیلاتِ پیش‌بینی‌شده استفاده نمایند. پس از تکمیل فرم درخواست (در مرکز آموزش‌های آزاد)، در صورت احراز شرایط، دانشجو می‌تواند با تخفیف بیش از 80 درصدی در دوره‌ی مدنظر شرکت نماید.

جهت تماس با مسئولین برگزاری این دوره‌ها می‌توانید با شماره ۰۹۰۲۴۲۰۲۷۹۶ تماس بگیرید. اگر مشکلی در روند ثبت‌نام (ثبت نهایی فرم پیش‌ثبت‌نام) دارید، می‌توانید با مرکز آموزش‌های آزاد دانشگاه صنعتی به شماره 37353101-071 (فقط ساعت ۹ الی ۱۲) تماس حاص نمایید.

آدرس مرکز:
تلفن تماس مرکز:

مرکز آموزش‌های آزاد، تخصصی و مجازی دانشگاه صنعتی شیراز، به عنوان یکی از بخش‌های اصلی این دانشگاه در زمینه مهارت افزایی و حرفه آموزی دانشجویان و فراگیران آزاد فعالیت دارد. این مرکز با بهره‌گیری از مدرسان با تجربه در زمینه‌های تخصصی یا عمومی با تکیه بر تجربیات متخصصین در فضای آکادمیک دانشگاهی و …