کارگاه تعمیرات برق شیراز

دوره تعمیرات لپ‌تاپ

دوره تخصصی مهارتی تعمیرات لپ‌تاپ برای ورود به بازار کسب و کار

800,000 تومن (آزاد)

650,000 تومان (دانشجوی دانشگاه صنعتی)

قابل تقسیط در 3 قسط

20 جلسه 2 ساعته

یک‌شنبه و سه‌شنبه (ساعت متغیر)

پس از پایان این دوره، فراگیران قادر خواند بود تعمیرات لپ‌تاپ را به صورت تخصصی انجام داده و از این طریق درآمدزایی داشته و جذب بازار کار شوند.

سرفصل‌های دوره آموزشی:

  • مبانی الکترونیک
  • تست و تعویض قطعات SMD
  • عیب‌یابی و تعمیر نمایشگرهای لپ‌تاپ
  • عیب یابی و تعمیر مادربرد، گرافیک، مودم و …
  • نصب سیستم عامل و نرم افزارهای جانبی
  • آموزش پیداکردن و نصب درایورهای سیستم
تصویر مرد

امیرحسین معدلی

سرپرست کارگاه برق مرکز

دوره تعمیرات برق

سوالات متداول

تمامی دوره‌هایی که توسط مرکز آموزش‌های آزاد تخصصی و مهارتی دانشگاه صنعتی شیراز برگزار می‌شوند، علاوه بر پروسه تایید مدرس، می‌بایست سرفصل‌های معتبر، به‌روز و مرتبط داشته باشند؛ در غیر این‌صورت تایید دوره با مشکل مواجه خواهد شد.

پس از مطالعه کامل توضیحات دوره، با کلیک بر روی لینک ثبت نام در بالای همین بخش، شما به صفحه ثبت نام دوره‌ی مورد نظر هدایت خواهید شد. پس از تکمیل دقیق اطلاعات خواسته شده، نسبت به تایید و ثبت اطلاعات اقدام نمایید. در صورتی که دوره مورد نظر شامل هزینه بود، به صفحه درگاه پرداخت هدایت خواهید شد و پس از تایید پرداخت، ثبت نام شما قطعی شده و کد پیگیری به شما داده می‌شود.

بله! به تمام شرکت کنندگان دوره‌های مرکز آموزش آزاد تخصصی و مهارتی دانشگاه صنعتی شیراز، در صورت تایید مدرس دوره، گواهینامه معتبر با آرم و مهر مرکز به فراگیران ارائه خواهد شد.

در صورتی که نکته‌ی مبهمی در مورد این دوره برای شما وجود دارد، می‌توانید با شماره تماس مرکز (37353101-071) تماس گرفته و یا از صفحه تماس با مرکز، راه‌های دیگر را امتحان کنید!