پوستر دوره فتوشاپ

دوره آموزشی مقدماتی فتوشاپ

خلاقیت ذهنتان را دیجیتالی کنید!

200,000 تومان (آزاد)

100,000 تومان (دانشجوی صنعتی)

8 جلسه 3 ساعته

یک‌شنبه و سه‌شنبه 17 الی 18:30

به جرات می‌توان گفت که نرم‌افزار فتوشاپ، دریچه دنیای بزرگ هنرهای دیجیتال است؛ اکثر افراد تصور می‌کنند که بر روی این نرم‌افزار تسلط دارند و این در حالیست که در این دوره‌های آموزشی، کسانی که در یک کلاس هستند، از مبتدی‌ترین افراد تا کسانی که سال‌ها در این نرم‌افزار سابقه کار دارند، حضور دارند. شاید تصور کنید که افراد با سابقه بیشتر بهتر است در کلاس دیگری بطور جداگانه یا حرفه‌ای‌تر آموزش ببینند؛ نکته قابل توجه این است که این افراد ، غالباً اطلاعاتی جزیره‌ای دارند که بصورت تجربی آن‌را کسب کرده‌اند. به همین دلیل این کلاس حتی از اولین جلسه حرف‌های زیادی برای گفتن به این دسته از افراد دارد.

مخاطبین دوره چه کسانی هستند ؟

همانطور که اطلاع دارید، نرم‌افزار Photoshop یکی از معروف‌ترین نرم‌افزارهای دنیای Computer Graphics است که به علت حضور در هزاران شغل گوناگون در جهان، به عنوان یکی از نرم‌افزار‌های پایه و ضروری شناخته می‌شود. در کنار استفاده‌های بسیار تخصصی آن، عموم مردم همیشه مشتاق به یادگیری آن بوده و عموماً در کارهای روزمره خود نیز به آن نیاز دارند. از همین رو قشر وسیعی از افراد را میتوان مخاطب این دوره دانست.

به صورت کلی دانشجویان در حال تحصیل در دانشگاه‌ها ، فارغ‌التحصیلان رشته‌های گرافیک، نقاشی، عکاسی، علاقه‌مندان به عکاسی، هنرجویان هنرستان‌ها و طراحان در شرکت‌های تبلیغاتی و … مخاطبین اصلی این دوره خواهند بود.

خروجی دوره

در پایان این دوره ، دانشجو دانش جامع و کاملی از این نرم‌افزار و کاربردهای نوین آن در بازار کار را بدست آورده و درصورت فعال و پرکا‌ر‌بودن دانشجو در طول دوره، به اکثریت قسمت‌های پر اهمیت و کاربردی نرم‌افزار مسلط خواهد شد. از اواسط دوره دانشجو این امکان را خواهد داشت که از دانش جامع بدست آمده از محتوای آموزشی دوره، و همچنین منابع معرفی شده مدرسین، به عنوان یک سکوی پرتاب برای متخصص‌شدن در یک شاخه مشخص استفاده کند.

سرفصل‌های دوره آموزشی:

  • آشنایی با مقدمات فتوشاپ و محیط آن

  • ماهیت تصویر در فتوشاپ

  • تنظیمات رنگ و روشنایی

  • کار با متن و حروف

  • کار با نقاط و مسیر های برداری

  • ساخت تنظیم و کار با قلمو (Brush)

  • تنظیم و اعمال فیلتر ها

  • اجرای خودکار دستورات فتوشاپ

  • گرفتن خروجی و چاپ اسناد فتوشاپ

  • سایر مباحث تکمیلی مقدماتی

تصویر مرد

دکتر امید باوی

دکتری مکانیک
استاد دانشکده مکانیک دانشگاه صنعتی شیراز

دوره آموزشی فتوشاپ

سوالات متداول

تمامی دوره‌هایی که توسط مرکز آموزش‌های آزاد تخصصی و مهارتی دانشگاه صنعتی شیراز برگزار می‌شوند، علاوه بر پروسه تایید مدرس، می‌بایست سرفصل‌های معتبر، به‌روز و مرتبط داشته باشند؛ در غیر این‌صورت تایید دوره با مشکل مواجه خواهد شد.

پس از مطالعه کامل توضیحات دوره، با کلیک بر روی لینک ثبت نام در بالای همین بخش، شما به صفحه ثبت نام دوره‌ی مورد نظر هدایت خواهید شد. پس از تکمیل دقیق اطلاعات خواسته شده، نسبت به تایید و ثبت اطلاعات اقدام نمایید. در صورتی که دوره مورد نظر شامل هزینه بود، به صفحه درگاه پرداخت هدایت خواهید شد و پس از تایید پرداخت، ثبت نام شما قطعی شده و کد پیگیری به شما داده می‌شود.

بله! به تمام شرکت کنندگان دوره‌های مرکز آموزش آزاد تخصصی و مهارتی دانشگاه صنعتی شیراز، در صورت تایید مدرس دوره، گواهینامه معتبر با آرم و مهر مرکز به فراگیران ارائه خواهد شد.

در صورتی که نکته‌ی مبهمی در مورد این دوره برای شما وجود دارد، می‌توانید با شماره تماس مرکز (37353101-071) تماس گرفته و یا از صفحه تماس با مرکز، راه‌های دیگر را امتحان کنید!