دوره طراحی سیستم‌های انرژی خورشیدی

سمینار طراحی سیستم‌های انرژی خورشیدی

آشنایی با ساختار سیستم‌ها و کسب توانایی طراحی و اجرای سلول‌های خورشیدی

برگزار شده

11 دی 98

12:15 الی 13:30

طراح و سازنده سیستم‌های انرژی خورشیدی از مشاغل زیر مجموعه مهندسی برق ، مهندسی اپتیک و فیزیک می‌باشد. در این شغل عملیات طراحی، ساخت، عیب یابی و تعمیر سیستم‌های تولید برق خورشیدی، در جهت استفاده بهینه از انرژی خورشید در راستای تولید برق، صورت می‌پذیرد و معمولاً‌در مناطقی که میانگین تابش نور خورشید در طول سال زیاد است کاربرد دارد.

توانایی‌های فراگیر پس از دوره:

  • توانایی کار با سلول‌های خورشیدی
  • توانایی اندازه‌گیری کمیت‌های الکتریکی مرتبط با انرژی خورشیدی
  • توانایی انتخاب باتری و طراحی کنترل کننده‌های شارژ در یک سیستم خورشیدی
  • توانایی کار با مبدل‌های DC به AC و مدارهای محافظ
  • توانایی نصب و راه اندازی یک سیستم خورشیدی و آزمایش صحت عملکرد آن
  • توانایی استفاده از سلول‌های خورشیدی در مدارهای الکترونیکی
تصویر مرد

دکتر حیدر ایزدنشان

سمینار رایگان سیستم‌های انرژی خورشیدی

سوالات متداول

تمامی دوره‌هایی که توسط مرکز آموزش‌های آزاد تخصصی و مهارتی دانشگاه صنعتی شیراز برگزار می‌شوند، علاوه بر پروسه تایید مدرس، می‌بایست سرفصل‌های معتبر، به‌روز و مرتبط داشته باشند؛ در غیر این‌صورت تایید دوره با مشکل مواجه خواهد شد.

پس از مطالعه کامل توضیحات دوره، با کلیک بر روی لینک ثبت نام در بالای همین بخش، شما به صفحه ثبت نام دوره‌ی مورد نظر هدایت خواهید شد. پس از تکمیل دقیق اطلاعات خواسته شده، نسبت به تایید و ثبت اطلاعات اقدام نمایید. در صورتی که دوره مورد نظر شامل هزینه بود، به صفحه درگاه پرداخت هدایت خواهید شد و پس از تایید پرداخت، ثبت نام شما قطعی شده و کد پیگیری به شما داده می‌شود.

بله! به تمام شرکت کنندگان دوره‌های مرکز آموزش آزاد تخصصی و مهارتی دانشگاه صنعتی شیراز، در صورت تایید مدرس دوره، گواهینامه معتبر با آرم و مهر مرکز به فراگیران ارائه خواهد شد.

در صورتی که نکته‌ی مبهمی در مورد این دوره برای شما وجود دارد، می‌توانید با شماره تماس مرکز (37353101-071) تماس گرفته و یا از صفحه تماس با مرکز، راه‌های دیگر را امتحان کنید!