کارگاه مدیریت استراتژیک نیروی انسانی

کارگاه مدیریت استراتژیک منابع انسانی

استراتژی های منابع انسانی

رایگان

کارگاه 4 ساعته

چهارشنبه، 4 دی 98، ساعت 8 الی 12

اغلب واژه های “مدیریت استراتژیک منابع انسانی” و “استراتژی منابع انسانی” به جای یکدیگر استفاده می‌شوند. اما بین این دو واژه تفاوتی وجود دارد.

مدیریت استراتژیک منابع انسانی را می‌توان روشی کلی برای مدیریت کارکنان و هماهنگ با مقاصد سازمان در آینده در نظر گرفت. استراتژی های منابع انسانی بر مقاصد خاص سازمان درباره آنچه که باید انجام شود و تغییری که باید اعمال شود تمرکز خواهد کرد. این استراتژی ها از اینکه سازمان،کارکنان مورد نیاز خود را در اختیار دارد اطمینان حاصل می‌کند. آموزش، انگیزش، پاداش و انعطاف پذیری، کارگروهی و روابط با ثبات کارکنان مسائلی هستند که دستیابی موفق استراتژی های شرکت به اهداف خود را تضمین می‌کنند.

تصویر مرد

سعید بختیاری

رئیس مرکز آموزش های آزاد تخصصی و مهارتی دانشگاه صنعتی شیراز

مخاطبان کارگاه:

  • مدیران و کارشناسان دستگاه های اجرایی دولتی و نهادهای عمومی

سوالات متداول

تمامی دوره‌هایی که توسط مرکز آموزش‌های آزاد تخصصی و مهارتی دانشگاه صنعتی شیراز برگزار می‌شوند، علاوه بر پروسه تایید مدرس، می‌بایست سرفصل‌های معتبر، به‌روز و مرتبط داشته باشند؛ در غیر این‌صورت تایید دوره با مشکل مواجه خواهد شد.

پس از مطالعه کامل توضیحات دوره، با کلیک بر روی لینک ثبت نام در بالای همین بخش، شما به صفحه ثبت نام دوره‌ی مورد نظر هدایت خواهید شد. پس از تکمیل دقیق اطلاعات خواسته شده، نسبت به تایید و ثبت اطلاعات اقدام نمایید. در صورتی که دوره مورد نظر شامل هزینه بود، به صفحه درگاه پرداخت هدایت خواهید شد و پس از تایید پرداخت، ثبت نام شما قطعی شده و کد پیگیری به شما داده می‌شود.

بله! به تمام شرکت کنندگان دوره‌های مرکز آموزش آزاد تخصصی و مهارتی دانشگاه صنعتی شیراز، در صورت تایید مدرس دوره، گواهینامه معتبر با آرم و مهر مرکز به فراگیران ارائه خواهد شد.

در صورتی که نکته‌ی مبهمی در مورد این دوره برای شما وجود دارد، می‌توانید با شماره تماس مرکز (37353101-071) تماس گرفته و یا از صفحه تماس با مرکز، راه‌های دیگر را امتحان کنید!