بنر دوره آموزشی اکسل و MSP

دوره کاربردی Excel و MSP

دوره آنلاین ویژه مهندسینی که می‌خواهند حرفه‌ای باشند...

پروژه محور و کاربردی

روزهای شنبه و دوشنبه

» همراه با ارئه گواهینامه معتبر مرکز آموزش‌های آزاد دانشگاه صنعتی شیراز «

30 در صد تخفیف ویژه برای:

  • دانشجویان دانشگاه صنعتی شیراز
  • مجتمع آموزش عالی لارستان
  • مرکز آموزش عالی لامرد

ظرفیت Excel به تعداد محدودی اضافه گردید.

تصویر مرد

عباس دهقان

مدرس دوره

دوره کاربردی اکسل:

  • 30 ساعت آموزش پروژه محور
  • 300,000 هزار تومان برای عموم
  • 210,000 تومان برای دانشجویان دانشگاه صنعتی شیراز و مجتمع آموزش عالی لارستان

روزهای شنبه و دوشنبه ساعت 16 الی 18

دوره کاربردی MSP:

  • 24 ساعت آموزش پروژه محور نرم افزار مدیریت پروژه مایکروسافت
  • 200,000 هزار تومان برای عموم
  • 140,000 تومان برای دانشجویان دانشگاه صنعتی شیراز و مجتمع آموزش عالی لارستان
این دوره در حال برگزاری است.

روزهای شنبه و دوشنبه ساعت 18 الی 20

دوره آموزشی اکسل و MSP

دوره آموزشی اکسس، پس از اتمام دوره اکسل آغاز خواهد شد. ثبت نام این دوره از طریق همین صفحه اطلاع‌رسانی می‌شود.

سوالات متداول

وبینار یک سمینار است که به صورت آنلاین برگزار می‌شود. شرکت کنندگان وبینار از هر جایی که باشند، می‌توانند با اتصال به اینترنت (با موبایل یا لپ‌تاپ) در این سمینار شرکت کنند. در وبینار همه شرکت کنندگان تصویر مدرس، فایل‌های ارائه و تخته تدریس را مشاهده می‌کنند. همچنین می‌توانند در هر زمان، با مدرس در ارتباط بوده و سوالات خود را مطرح کرده و پاسخشان را دریافت کنند.

قبل از شروع شدن وبینار، به شما یک لینک داده می‌شود که با باز کردن آن، می‌توانید وارد وبینار شده و به بحث‌های صورت گرفته گوش فرادهید. وبینار روی تمام سیستم‌ها (از جمله موبایل‌ها و لپ‌تاپ‌ها) به راحتی اجرا می‌شود.

برای مشاهده راهنمای شرکت در وبینار و دانلود نرم افزارهای مورد نیاز به این صفحه مراجعه کنید!

برای مشاهده بدون مشکل وبینار، حداقل سرعت اینترنت 256 کیلوبایت بر ثانیه واقعی و یا اینترنت با نرخ دانلود 25 کیلوبیت بر ثانیه توصیه می شود. اما در صورتی که در زمان برگزاری وبینار اینترنت شما با اختلال مواجه شد، در محیط نرم افزار وبینار امکان متوقف کردن تصویر به اشتراک گذاری شده توسط سخنران فراهم می‌باشد و این امکان موجب می‌شود به راحتی بتوانید صدای سخنران را بدون هیچگونه مشکل حتی با سرعت‌های پایین‌تر داشته باشید.

تمامی دوره‌هایی که توسط مرکز آموزش‌های آزاد تخصصی و مهارتی دانشگاه صنعتی شیراز برگزار می‌شوند، علاوه بر پروسه تایید مدرس، می‌بایست سرفصل‌های معتبر، به‌روز و مرتبط داشته باشند؛ در غیر این‌صورت تایید دوره با مشکل مواجه خواهد شد.

پس از مطالعه کامل توضیحات دوره، با کلیک بر روی لینک ثبت نام در بالای همین بخش، شما به صفحه ثبت نام دوره‌ی مورد نظر هدایت خواهید شد. پس از تکمیل دقیق اطلاعات خواسته شده، نسبت به تایید و ثبت اطلاعات اقدام نمایید. در صورتی که دوره مورد نظر شامل هزینه بود، به صفحه درگاه پرداخت هدایت خواهید شد و پس از تایید پرداخت، ثبت نام شما قطعی شده و کد پیگیری به شما داده می‌شود.

بله! به تمام شرکت کنندگان دوره‌های مرکز آموزش آزاد تخصصی و مهارتی دانشگاه صنعتی شیراز، در صورت تایید مدرس دوره، گواهینامه معتبر با آرم و مهر مرکز به فراگیران ارائه خواهد شد.

در صورتی که نکته‌ی مبهمی در مورد این دوره برای شما وجود دارد، می‌توانید با شماره تماس مرکز (37353101-071) تماس گرفته و یا از صفحه تماس با مرکز، راه‌های دیگر را امتحان کنید!